Szkolenie jest dostępne do 20 lutego

CZYLI DO PONIEDZIAŁKU DO PÓŁNOCY.
WE WTOREK ZNIKA!

Możesz więc je obejrzeć jeszcze przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Chcesz dołączyć do Kursu Wymowy?

Jeśli chcesz dołączyć do Kursu Wymowy, to do 20 lutego do północy możesz dołączyć w obecnej cenie. Później cena kursu idzie w górę o co najmniej 100 zł.

Teraz masz szansę dołączyć do kursu po starej cenie.

Więcej informacji znajduje się poniżej. Jeśli masz jakieś pytania, napisz na kontakt@anglojezycznie.pl.

Kurs wymowy brytyjskiej

Twoja droga do pięknej, poprawnej wymowy angielskiej

Jak nauczyć się wymowy angielskiej?

Większość kursów językowych skupia się na regułach gramatycznych, uczeniu się długich list słówek, na poznawaniu zaawansowanych struktur i wyjątków. Uczą nas, że najważniejsze jest wyeliminowanie błędów i perfekcyjna znajomość gramatyki. Bo tylko wtedy naprawdę będziemy znać język. 

Fakt, gramatyka i słownictwo są bardzo ważne, ALE… jeśli nie skupimy się na poprawnej wymowie, to NIGDY nie będziemy swobodnie mówić po angielsku. 

Nie chodzi tu o to, by mieć „idealny akcent” (taki akcent nie istnieje), ale żeby skupić się na poprawnym wymawianiu wyrazów i zdań tak, by rozmówca nie musiał się domyślać, o co nam chodzi. No i żeby nie tworzyć zawstydzających sytuacji (shit i sheet, patrzę na was 👀)

Moimi klientami najczęściej są osoby, które chcą wynieść swój angielski na wyższy poziom tak, by służył im jak najlepiej do codziennej komunikacji w pracy i w życiu prywatnym.

Czy ja piszę o Tobie? 😉

Chcesz wreszcie usłyszeć, jak brzmią angielskie głoski?

Myślisz, że trzeba mieć fantastyczny słuch, aby mieć świetną wymowę? Nic bardziej mylnego. Osoby, które mają „świetny słuch” zazwyczaj sobie ten słuch wyćwiczyły. 

Musisz wiedzieć, co masz słyszeć, czyli jak brzmią poszczególne głoski i czym się różnią. W języku polskim mamy jedną głoskę „a”, więc w angielskich wyrazach takich jak tap, tup i tarp często słyszymy właśnie polskie „a”. 

Nie pomaga nam często przekazywana w szkole informacja, że w niektórych wyrazach jest „długie a”, a w innych „krótkie a”. Czy te dźwięki różnią się tylko długością? Oczywiście że nie.

Nie chcesz działać po omacku?

Jest dużo materiałów online do nauki angielskiego, w tym wymowy, ale nie wiesz już, czego się trzymać. Jest tyle akcentów, teorii, sposobów nauki… Czego masz się konkretnie uczyć?

Chcesz nauczyć się poprawnej wymowy, by brzmieć lepiej po angielsku, ale nie wiesz, od czego w ogóle zacząć.

Chcesz mieć dostęp do kogoś, kto się na tym zna i potrafi odpowiedzieć na Twoje pytania na temat wymowy.

Potrzebujesz konkretnej wiedzy, podanej w przystępny sposób?

Uczysz się wymowy od przypadku do przypadku – tu coś usłyszysz, tam coś powtórzysz. Wyrabiasz sobie własne metody, ale są one chaotyczne. Nie wiesz, czy nie popełniasz błędów, które mogą się utrwalić na lata. W przyszłości będzie się ich trudno pozbyć.

Marzysz o tym, by ktoś przeprowadził Cię za rękę przez te wszystkie zawiłości angielskiej wymowy, pokazał zasady (lub ich brak) i usystematyzował to, co do tej pory odkryłaś/eś.

 

Doskonale to rozumiem.

Sama uczyłam się wymowy latami, mimo że ukończyłam dwa lata fonetyki na studiach. Nie miałam jednak dostępu do tak praktycznego kursu. Samodzielnie rozgryzałam reguły, słuchałam ludzi wokół mnie i ćwiczyłam.  Na szczęście mieszkałam w Londynie przez 12 lat i pracowałam na uniwersytecie, miałam więc dostęp do wielu osób mówiących z pięknym brytyjskim akcentem. Sporo materiału do nauki i wyciągania wniosków!

Żeby zacząć mówić poprawnie, wyraźnie i pięknie, potrzebujesz trzech elementów: słuchania, powtarzania, ćwiczenia. 

Potrzebujesz usłyszeć, jak naprawdę brzmią angielskie dźwięki i jak różnią się one od polskich. Kat i cat nie brzmią tak samo. 

Potrzebujesz powtarzać konkretne głoski, na konkretnych przykładach. W ten sposób utrwalasz swoją wymowę i uczysz mięśnie aparatu mowy, jak mają się układać.

I w końcu potrzebujesz ćwiczyć całe wyrazy z danymi głoskami oraz całe zdania, by nauczyć się naturalnej intonacji, rytmu oraz akcentowania.

Tylko tyle i aż tyle.

To nie jest łatwe do zrobienia samodzielnie – wymaga sporo czasu i wysiłku. Dlatego stworzyłam Kurs Wymowy, który przez te wszystkie elementy prowadzi Cię za rękę i pokazuje co, jak i dlaczego.

Jeśli chcesz swobodnie mówić po angielsku, poprawna wymowa jest Twoją przyjaciółką. Słychać ją przecież, gdy tylko się odezwiesz. 

Jeśli uczysz się po omacku, nie wiesz, co jest ważne i na co trzeba zwrócić uwagę, to możesz popełniać w kółko te same błędy, tracić czas i pieniądze na kursy, a mimo to nie mówić i w końcu stwierdzić „nie mam talentu do tego *** angielskiego”.

Jeśli uczysz się angielskiego i chcesz w końcu pokonać tę barierę, poczuć pewność siebie i swobodnie mówić – postaw na wymowę

Parafrazując Alberta Einsteina – nie możesz wciąż uczyć się tego samego i oczekiwać, że nauka przyniesie inne rezultaty. Nie ma zmiany bez zmiany.

Z CZEGO SKŁADA SIĘ KURS?

Dostęp do kursu otrzymujesz natychmiast po zakupie. Wszystkie materiały (nagrania audio i video oraz notatki) znajdują się na platformie i możesz do nich wracać tak często, jak chcesz.

Lekcje składają się z materiału video, w którym tłumaczę dane zagadnienie, wyjaśniam poszczególne głoski i podaję przykłady jej zapisu. W większości lekcji znajdują się też materiały audio, w których ćwiczymy pojedyncze wyrazy z daną głoską oraz dłuższe zdania. Każdy moduł ma swój własny zeszyt ćwiczeń, w którym znajdują się najważniesze informacje oraz miejsce na własne notatki.

Do tego co miesiąc spotykamy się live, żeby omówić trudniejsze zagadnienia i odpowiedzieć na wszelkie pytania!

Kurs podzielony jest na krótkie lekcje, dzięki czemu praca z nim daje fantastyczne efekty!

moduły w kursie

Kurs składa się z 8 merytorycznych modułów oraz fantastycznych bonusów. Jest zaprojektowany tak, by przeprowadzić Cię przez proces nauki wymowy krok po krok – od analizy błędów, przez wszystkie głoski, naturalną mowę, aż do oceny końcowej.

W tym module znajdziesz informacje techniczne o kursie, sześć rad, jak korzystać z kursu, by osiągnąć świetne efekty w nauce oraz checklistę Kursu Wymowy, która pomoże Ci kontrolować postępy.

W tym module nauczymy się, jak działa nasz aparat mowy oraz co to jest International Phonetic Alphabet (IPA) i dlaczego jest to tak przydatne narzędzie. Serio, to wskoczysz na wyższy poziom wtajemniczenia 😉

W tym module nagrasz przykładowy tekst diagnozujący, dowiesz się, jakie błędy w wymowie angielskiej popełniają Polki i Polacy oraz z czego to wynika, przeanalizujesz błędy w swojej wymowie i zidentyfikujesz potencjalne miejsca do poprawy.

W tym module będziemy ćwiczyć wszystkie samogłoski oraz dyftongi (dwugłoski) występujące w j. angielskim. W angielskim mamy 22 samogłoski, a w polskim tylko 8. Porównamy też samogłoski polskie i angielskie, które brzmią podobnie.

W tym module będziemy ćwiczyć wszystkie angielskie spółgłoski. Niektóre z nich brzmią tak, jak polskie, a niektóre… tylko pozornie.

W tym module będziemy ćwiczyć naturalną, płynną mowę, czyli nauczymy się łączyć wyrazy w zdaniu. W tym module nauczysz się też form ściągniętych (takich jak I’ve albo he’d), jak akcentować wyrazy, akcentu i rytmu zdania oraz różnych typów intonacji.

W tym module sprawdzimy, co się zmieniło w naszej wymowie i nad czym jeszcze trzeba popracować. Dowiesz się również, jak dalej szlifować swoją wymowę.

W tym module dzielę się dodatkowymi materiałami, które pomogą Ci jeszcze lepiej opanować wymowę, na przykład jak wymawiać czasowniki nieregularne (takie jak caught albo thought) czy wyrazy z tzw. „niemymi literami”.

 • grupa na Facebooku tylko dla kursantów – co miesiąc spotykamy się live,
 • instrukcja łatwego i zrozumiałego literowania po angielsku (wraz ze ściągą),
 • poprawna wymowa 25 podstawowych + 50 zaawansowanych słów,
 • nagranie wymowy nazw dni tygodnia i miesięcy,
 • ćwiczenia wymowy z tongue twisters
 • MEGA BONUS! Nagrania tego samego tekstu, czytanego przez osoby z różnych krajów: z UK, Australii, Szkocji, Irlandii, Południowej Afryki, USA.

Jak wygląda lekcja w kursie?

1. Lekcja video

Zobacz przykładową lekcję w kursie. Lekcje video są tłumaczone po polsku, aby każdy dokładnie zrozumiał temat. W materiale znajdują się też przykłady wyrazów, które wspólnie ćwiczymy.

2. Zeszyt ćwiczeń do lekcji

Każdy moduł w kursie zawiera gotowe notatki do lekcji. Możesz z nich korzystać przy oglądaniu lekcji video oraz przy ćwiczeniu z nagraniem audio.

pobierz zeszyt ćwiczeń:

3. Nagranie audio

Nagrania audio to ćwiczenia wymowy – zawierają wyrazy oraz zdania do powtarzania. Nagrania audio możesz pobrać na swój telefon i  ćwiczyć, gdzie tylko Ci się zamarzy!

Czy ten kurs jest dla Ciebie odpowiedni?

Używasz angielskiego, ale wymowa nigdy nie była Twoim priorytetem? Lub też przeciwnie, wymowa to Twoja pasja i chcesz się jej nauczyć jak najlepiej? Jesteś w dobrym miejscu.

TEN KURS NIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

TEN KURS JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

Czego się nauczysz?

co znajdziesz w kursie?

Niemal 60 praktycznych lekcji.

Ponad 6 godzin merytorycznych  materiałów video. 

Ponad 5 godzin nagrań ćwiczeń wymowy.

Gotowe notatki do każdej lekcji.

Dostęp online z dowolnego urządzenia.

Super bonusy, w tym spotkania live raz w miesiącu.

zobacz platformę od środka

DLACZEGO LEPIEJ NIE ODKŁADAĆ KURSU NA PÓŹNIEJ?

Nic się nie zmieni, jeśli Ty nic nie zmienisz. Twój angielski pozostanie na tym samym poziomie.

21 lutego cena kursu pójdzie w górę. Teraz jest najlepszy moment na dołączenie.

Pomyśl, gdzie chcesz być za pół roku ze swoim angielskim. W tym samym miejscu?

Pomyśl, ile ten kurs jest wart:

Te wszystkie materiały o łącznej wartości prawie 9 000 zł możesz mieć za 1029 zł zł – deal życia! To mniej niż 10 zł tygodniowo 🙂

cześć!

Lucy pracuje nad kursem

Jestem Lucy

Uczę wymowy brytyjskiej. Na instagramie prowadzę konto @anglojezycznie.

Ponieważ po angielsku mówię odrobinę lepiej niż po polsku, właśnie tego uczę – komunikacji po angielsku.

Przez 12 lat mieszkałam w Londynie, gdzie skończyłam studia nauczycielskie i tłumaczeniowe, a następnie uczyłam tam angielskiego ludzi z całego świata. Przez wiele lat pracowałam też na uniwersytecie w Londynie, gdzie zarządzałam zespołem doradców.

Co mogę zrobić dla Ciebie? Pracuję z ambitnymi ludźmi, którzy chcą wynieść swoją wymowę na dużo wyższy poziom. Mój kurs jest konkretny i bez ściemy, bo najważniejszy dla mnie jest Twój efekt.

Co mówią kursanci?

Ćwiczę teraz schwa, i jestem już taka podniecona, bo w końcu ktoś stworzył coś, co z czym miałam problem. Wiele miałam lekcji online, ale czułam ze to jeszcze nie to. W ogóle te weak forms, to o nich nie wiedziałam i zawsze sie wkurzałam, co mi idzie nie tak. Dziękuję ❤️ Nie moge się aż doczekać kolejnych lekcji. 

Aleksandra

Dotychczas skupiałam się na najbardziej – moim zdaniem – efektywnym podejściu do nauki języka – po prostu na uczeniu się nowych słówek. Podyktowane to było przeświadczeniem, że nigdy nie dam rady nauczyć się poprawnej wymowy, między innymi z powodu moich niewielkich problemów ze słuchem. Dopiero kurs wymowy Lucy dał mi nadzieję i uwierzyłam, że ja też za jakiś czas mogę mówić poprawną angielszczyzną! Pozwoliłam sobie usłyszeć piękno i melodyjność języka. Teraz delektuję się każdym słowem, dopieszczam wymowę i oswajam się ze słuchaniem swojego głosu na nagraniach.  Moje nowe ulubione słowa to regular i give – całe życie wymawiałam je błędnie! Zakup kursu Lucy to najlepsza decyzja ever 😊

Elżbieta

Dziękuję!!! Bo dzięki Tobie uwierzyłam, że każdy może nad wymową pracować, bez względu na poziom, że to ważne! Twoja osoba i sposób przekazywania wiedzy dały mi odwagę do podjęcia tego kroku! Dla mnie to naprawdę GIGANTYCZNE wyzwanie 😍

Hi Lucy, put your feet up and relax because it’s gonna be a really long text message. Firstly, thanks a million for your work on Instagram! I’m really grateful! Huge amount of knowledge we can’t find anywhere but on your profile… for free! Amazing! Secondly I feel like saying a few words about your Pronunciation Course. I don’t regret any PLN which I’ve spent on the course. These aren’t the empty words: it’s like the next level of English. I haven’t even known there was a level like that before. Every sound is perfectly explained, everything is so clear. And amount of examples for each sound: WOW. Thanks to you I don’t even realise I learn something new. Excellent work! I can’t stop saying that!

Przed Twoim kursem przerabiałm materiał o wymowie z BBC, jest super merytoryczny, ale… to było bardziej uczenie bez przyjemności. A teraz? Nigdy nie miałam takiej frajdy! Robisz wspaniałą robotę!

I’m on cloud nine! To najlepszy i najbardziej wyczekiwany zakup tego roku, jak nie życia! Dziękuję ❤️❤️❤️

Opinie użytkowników są weryfikowane zgodnie z obowiązującym regulaminem.

dołącz do kursu wymowy

To pierwszy krok do pięknego, naturalnego angielskiego.

Tylko do 20.02 możesz dołączyć do kursu w obecnej cenie. Później cena kursu idzie w górę. Teraz możesz dołączyć po starej cenie.

Obecna cena obowiązuje jeszcze przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Kurs wymowy

dostęp do wszystkich lekcji online
+ 24 sesje LIVE
1,129 Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1029 zł
 • Natychmiastowy dostęp do 58 lekcji
 • Ponad 11 godzin nagrań audio i video
 • 8 merytorycznych modułów
 • 200 stron zeszytu ćwiczeń
 • Gotowe notatki do każdej lekcji
 • Grupowe spotkania na żywo raz w miesiącu
 • Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku
 • Fantastyczne bonusy!
 • Dostęp do platformy na 2 lata

Kurs wymowy
+ konsultacja

dostęp do wszystkich lekcji online
+ 24 sesje LIVE
1,379 Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1279 zł
 • Indywidualna konsultacja językowa online o wartości 300 zł
 • Natychmiastowy dostęp do 58 lekcji​
 • Ponad 11 godzin nagrań audio i video
 • 8 merytorycznych modułów
 • 200 stron zeszytu ćwiczeń​
 • Gotowe notatki do każdej lekcji
 • Grupowe spotkania na żywo raz w miesiącu
 • Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku
 • Fantastyczne bonusy!
 • Dostęp do platformy na 2 lata
Nowość!

zapłać w ratach

Kurs możesz kupić na trzy raty 0% za pośrednictwem banku Pekao. Można też wybrać opcję większej liczby rat, ale wówczas oprocentowanie jest ustalane indywidualnie.

Aby zapłacić w ratach, dodaj kurs do koszyka i przejdź do strony płatności. Wypełnij formularz zamówienia i wybierz jako formę płatności Bank Pekao Raty. Następnie kliknij przycisk Kupuję i płacę. Na kolejnym ekranie wybierz metodę płatności (raty), by przejść do formularza Banku Pekao.

Postępuj zgodnie z informacjami na stronie. Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku otrzymasz ode mnie maila z dostępem do kursu. I to wszystko!

Masz pytania?

Zagadnienia w kursie są tłumaczone po polsku, właśnie po to, by osoby początkujące również mogły z niego skorzystać. Nie polecałabym jednak  tego kursu osobom, które zaczynają naukę angielskiego całkiem od zera, ponieważ używam w nim przykładów wyrazów i zdań, które mogłyby nie być zrozumiałe. W takim przypadku postawiłabym na naukę wymowy równolegle z innymi obszarami – można poprosić nauczycielkę/-a o szczególne skupienie się na wymowie podczas zajęć. W przypadku nauki samodzielnej warto natomiast korzystać z dobrego słownika (np. Oxford Learner’s Dictionary online).

Konsultacja językowa to spotkanie 1 na 1 online, w trakcie którego sprawdzę Twój poziom wymowy, a następnie zidentyfikuję i wskażę obszary, na które musisz zwrócić szczególną uwagę. Spotkanie trwa 60 minut.

Konsultacja składa się z trzech etapów:

 1. Nagrywasz tekst diagnozujący, a następnie wysyłasz go do mnie. Ja analizuję Twoje nagranie i przygotowuję się do konsultacji.
 2. Spotykamy się na żywo i rozmawiamy o Twoich celach i potrzebach. Ty zadajesz pytania, a ja przekazuję Ci feedback na temat Twojej wymowy. Wspólnie ustalamy plan działania i obszary, na których będziesz się skupiać.
 3. Po spotkaniu wysyłam Ci feedback w formie pisemnej, wraz z rekomendacjami, na co zwrócić szczególną uwagę w trakcie pracy nad wymową.

Tak, z kursu możesz korzystać na komputerze, laptopie, telefonie bądź tablecie.

Nie 🙂 Nie planuję żadnych zniżek na ten kurs, a wręcz planuję podwyżki. Ten kurs jest kompleksowy i daje ogromną wartość, więc jest odpowiednio wyceniony.

Materiały kursowe (poza nagraniami video) są dostępne do zapisania na komputerze.

Dostęp do kursu jest tylko dla jednej osoby. Jeśli koleżanka również chce się uczyć wymowy, musi wykupić własny dostęp.

Dostęp do kursu jest na 2 lata. Jest to wystarczający czas na przerobienie kursu, a jednocześnie dość krótki, by zmotywować Cię do regularnej pracy.

Kurs odbywa się w całości  online na platformie kursowej i jest realizowany samodzielnie. Wszystkie materiały (nagrania audio i video oraz zeszyt ćwiczeń) znajdują się na platformie i możesz do nich wracać wiele razy.

Kurs należy przerabiać zgodnie z planem w checkliście do kursu, ponieważ niektóre zagadnienia stanowią podstawę do zrozumienia kolejnych zagadnień. Pamiętaj, by pobrać zeszyt ćwiczeń na początku każdego modułu, a następnie pracować z nim w kolejnych lekcjach.

W ramach bonusu kursanci mogą dołączyć do zamkniętej grupy na Facebooku Tajny Klub Pięknej Wymowy. Raz w miesiącu będziemy się tam spotykać na live, w czasie którego będę odpowiadać na zadane wcześniej pytania. Live’y będą następnie dostępne w osobnym module kursu.

Jasne. Faktura pofrunie do Ciebie po zaksięgowaniu płatności. Jeśli chcesz otrzymać fakturę na firmę, nie zapomnij podać nazwy firmy i numeru NIP. Na chwilę obecną nie wystawiamy faktur na firmy z siedzibą poza Polską.

Oczywiście. Opcja trzech rat 0% jest dostępna w płatnościach pod banerem Tpay. Wystarczy, że wybierzesz opcję „Raty Pekao” i wypełnisz formularz. Możesz też skorzystać z opcji większej liczby rat, ale w takim wypadku oprocentowanie jest ustalane indywidualnie.