Sukces!

jesteś na liście osób zainteresowanych

kursem wymowy brytyjskiej

Niedługo będę w kontakcie.

LUCY TOMAKA
ANGLOJĘZYCZNIE

KTO BĘDZIE CIĘ UCZYŁ?

Lucy pracuje nad kursem

Jestem Lucy. Uczenie wymowy angielskiej to coś, w czym jestem najlepsza.

Jestem nauczycielką, inspiratorką, trenerką językową, twórczynią kursów online. Wymowa angielska to moja absolutnie najbardziej ulubiona dziedzina w nauce angielskiego. Uwielbiam obserwować, jak dzięki mnie ludziom zapala się lampka w głowie (to jest tak zwany „Aha! moment”).

Nikt mi tego nigdy nie powiedział!” – gdybym dostawała funta za każdym razem, gdy to słyszę, to za zarobione miliony już dawno otworzyłabym największą szkołę angielskiego w Polsce 😉

Na instagramie prowadzę konto @anglojezycznie.

Przez 12 lat mieszkałam w Londynie, gdzie skończyłam studia nauczycielskie i tłumaczeniowe, a następnie uczyłam tam angielskiego ludzi z całego świata. Po intensywnym kursie fonetycznym na studiach poświęciłam wiele lat na samodzielną naukę wymowy angielskiej. Przez wiele lat pracowałam też na uniwersytecie w Londynie, gdzie zarządzałam zespołem doradców.

Co mogę zrobić dla Ciebie? Pracuję z ambitnymi ludźmi, którzy chcą wynieść swoją wymowę na dużo wyższy poziom. Mój kurs jest konkretny i bez ściemy, bo najważniejszy dla mnie jest Twój efekt.