SUKCES!

Witam Cię serdecznie w Wyzwaniu Wyczyść swoją Wymowę!

Wyzwanie startuje 6 lutego i potrwa 5 dni.

Niedługo będę w kontakcie. Zanim wystartujemy z wyzwaniem opowiem Ci o trzech mitach o nauce wymowy, w które wierzy sporo ludzi, a które tylko podcinają im skrzydła 🙂 Wypatruj mojego maila już niedługo!

 

6_16_2022, 19_49_16

LUCY TOMAKA
ANGLOJĘZYCZNIE

CZEŚĆ!

Lucy pracuje nad kursem

Jestem Lucy

Uczę wymowy brytyjskiej. Na instagramie prowadzę konto @anglojezycznie.

Ponieważ po angielsku mówię odrobinę lepiej niż po polsku, właśnie tego uczę – komunikacji po angielsku.

Z wykształcenia jestem nauczycielką angielskiego jako języka obcego. Skończyłam studia licencjackie na kierunku Teaching English as a Foreign Language w Londynie na Middlesex University London. Skończyłam również z wyróżnieniem studia magisterskie Bilingual Translation na uniwersytecie University of Westminster. Uczyłam angielskiego w londyńskich szkołach językowych ludzi z całego świata. Przez 12 lat mieszkałam i pracowałam w Londynie, gdzie pilnie uczyłam się języka i rozgryzałam zasady fonetyczne.

Moja wiedza jest wynikiem 15 lat nauki, doświadczenia i poznawania zasad wymowy tak, by miały sens dla kogoś, kto mówi po polsku. Moje materiały teraz robią rewolucję w nauce angielskiego tysięcy osób.

Co mogę zrobić dla Ciebie? Pracuję z ambitnymi ludźmi, którzy chcą wynieść swoją wymowę na dużo wyższy poziom. Mój kurs jest konkretny i bez ściemy, bo najważniejszy dla mnie jest Twój efekt.
×
×

Koszyk