szkolenie online

WOW! Ale wymowa!

5 Łatwych Kroków do Lepszej Wymowy Angielskiej

SZKOLENIE ODBYŁO SIĘ 6 CZERWCA.

See you next time!

Jeśli chcesz...

  • poznać 5 sposobów na poprawienie swojej wymowy angielskiej TU I TERAZ;
  • POZBYĆ się podstawowych błędów w wymowie;
  • podkręcić swój angielski;
  •  zrobić WIELKI KROK w kierunku wymowy, która porywa tłumy  🚀🚀🚀

to jesteś w dobrym miejscu!

Nazywam się Lucy Tomaka

Jestem nauczycielką, trenerką językową, twórczynią kursów online. Wymowa angielska to moja absolutnie najbardziej ulubiona dziedzina w nauce angielskiego. Uwielbiam obserwować, jak dzięki mnie ludziom zapala się lampka w głowie (to jest tak zwany „Aha! moment”).

Przez 12 lat mieszkałam w Londynie, gdzie skończyłam studia nauczycielskie i tłumaczeniowe, a następnie uczyłam tam angielskiego ludzi z całego świata. Po intensywnym kursie fonetycznym na studiach poświęciłam wiele lat na samodzielną naukę wymowy angielskiej. Przez wiele lat pracowałam też na uniwersytecie w Londynie, gdzie zarządzałam zespołem doradców.

Co mogę zrobić dla Ciebie? Pracuję z ambitnymi ludźmi, którzy chcą wynieść swoją wymowę na dużo wyższy poziom. Moje materiały są konkretne i bez ściemy, bo najważniejszy dla mnie jest Twój efekt.

Jestem autorką Kursu Wymowy brytyjskiej, który jest wynikiem 15 lat mojej edukacji i doświadczenia. Na pokładzie kursu, wśród niemal 800 kursantów, mam osoby mieszkające w Wielkiej Brytanii, pracujące w korporacjach, posiadające własne działalności, a także uczące angielskiego.

Nieustannie doskonalę swój warsztat poprzez branie udziału w fascynujących kursach i szkoleniach branżowych, a także studiowanie literatury fachowej.

Należę do Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego (International Association of Teachers of English as a Foreign Language (IATEFL)) w grupie Wymowa.

Zaprojektowałam dla Ciebie niepowtarzalny webinar za 0 złotych, na którym pokażę Ci:

Ten webinar pozwoli wskoczyć Ci na wyższy poziom Twojego angielskiego. A jeśli zechcesz, będziesz mieć możliwość dołączenia do mojego flagowego programu Wow! Ale wymowa! 

Właśnie startujemy z zupełnie nową edycją, napakowaną wiedzą i mega ćwiczeniami. Jeśli tym razem nie zdecydujesz się na dołączenie, to i tak w tym bezpłatnym webinarze dostaniesz mnóstwo praktycznych wskazówek.

Po prostu się zapisz!

Dołącz do webinaru za 0 zł i przekonaj się, co świetna wymowa może zrobić dla Twojego angielskiego!​

Najlepiej zapisz się z adresu Gmail, ponieważ adresy z domen wp, onet, interia itp. mają ciągłe problemy z odbieraniem maili i moje wiadomości moga do Ciebie nie dochodzić.