szkolenie online

6 typowych błędów w wymowie angielskiej

i jak się ich pozbyć

📆 15 MARCA | GODZINA 20:00

💵0,00 PLN

Jeśli chcesz...

  • poznać 6 NAJCZĘSTSZYCH błędów w wymowie angielskiej popełnianych przez osoby z Polski;
  • POZBYĆ się tych błędów;
  • podkręcić swój angielski;
  •  zrobić WILEKI KROK w kierunku wymowy, która porywa tłumy  🚀🚀🚀

to jesteś w dobrym miejscu!

Nazywam się Lucy Tomaka

Jestem nauczycielką, trenerką językową, twórczynią kursów online. Wymowa angielska to moja absolutnie najbardziej ulubiona dziedzina w nauce angielskiego. Uwielbiam obserwować, jak dzięki mnie ludziom zapala się lampka w głowie (to jest tak zwany „Aha! moment”).

Przez 12 lat mieszkałam w Londynie, gdzie skończyłam studia nauczycielskie i tłumaczeniowe, a następnie uczyłam tam angielskiego ludzi z całego świata. Po intensywnym kursie fonetycznym na studiach poświęciłam wiele lat na samodzielną naukę wymowy angielskiej. Przez wiele lat pracowałam też na uniwersytecie w Londynie, gdzie zarządzałam zespołem doradców.

Co mogę zrobić dla Ciebie? Pracuję z ambitnymi ludźmi, którzy chcą wynieść swoją wymowę na dużo wyższy poziom. Moje materiały są konkretne i bez ściemy, bo najważniejszy dla mnie jest Twój efekt.

Jestem autorką Kursu Wymowy brytyjskiej, który jest wynikiem 15 lat mojej edukacji i doświadczenia. Na pokładzie kursu, wśród niemal 700 kursantów, mam wiele nauczycielek angielskiego.

Nieustannie doskonalę swój warsztat poprzez branie udziału w fascynujących kursach i szkoleniach branżowych, a także studiowanie literatury fachowej.

Należę do Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego (International Association of Teachers of English as a Foreign Language (IATEFL)) w grupie Wymowa.

Zaprojektowałam dla Ciebie niepowtarzalny webinar za 0 złotych, na którym pokażę Ci:

Ten webinar pozwoli wskoczyć Ci na wyższy poziom Twojego angielskiego. A jeśli zechcesz, będziesz mieć możliwość dołączenia do mojego flagowego programu Kurs Wymowy (po raz pierwszy i jedyny z rabatem!).

Dołącz do webinaru za 0 zł i przekonaj się, co świetna wymowa może zrobić dla Twojego angielskiego!​

Najlepiej zapisz się z adresu Gmail, ponieważ adresy z domen wp, onet, interia itp. mają ciągłe problemy z odbieraniem maili i moje wiadomości moga do Ciebie nie dochodzić.