Nagranie szkolenia będzie dostępne do 11 października do 22:00

CZYLI JESZCZE PRZEZ:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Pierwszy termin webinaru: 28 września 2023

Odtwórz wideo

drugi termin webinaru: 4 października 2023

Odtwórz wideo

jesienna promocja:
rok kursu gratis!
do 11.10.2023

Wartość: 200 zł

Jeśli dołączysz teraz...

Dołączając teraz otrzymasz dostęp do platformy kursowej przedłużony o rok! Tylko teraz 4 lata zamiast 3.

Oznacza to również, że będziesz mieć dostęp do dodatkowych 12 lekcji na żywo  – spotykamy się co miesiąc, by ćwiczyć wybrane zagadnienia z wymowy.

promocja znika za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

program online ze wsparciem ekspertki

Kurs wymowy
brytyjskiej

Program dla wszystkich, którzy chcą wynieść swój angielski na zupełnie nowy poziom. Tego zwykle nie uczą w szkołach. A szkoda 🙂

Natychmiastowy dostęp do ponad 80 lekcji i wszystkich materiałów kursowych. BONUS: lekcje na żywo oline raz w miesiącu!

Jak nauczyć się wymowy angielskiej?

Większość kursów językowych skupia się na regułach gramatycznych, uczeniu się długich list słówek, na poznawaniu zaawansowanych struktur i wyjątków. Uczą nas, że najważniejsze jest wyeliminowanie błędów i perfekcyjna znajomość gramatyki. Bo tylko wtedy naprawdę będziemy znać język. 

Fakt, gramatyka i słownictwo są bardzo ważne, ALE… jeśli nie skupimy się na poprawnej wymowie, to NIGDY nie będziemy swobodnie mówić po angielsku. 

Nie chodzi tu o to, by mieć „idealny akcent” (taki akcent nie istnieje), ale żeby skupić się na poprawnym wymawianiu wyrazów i zdań tak, by rozmówca nie musiał się domyślać, o co nam chodzi. No i żeby nie tworzyć zawstydzających sytuacji (shit i sheet, patrzę na was 👀)

Moimi klientami najczęściej są osoby, które chcą wynieść swój angielski na wyższy poziom tak, by służył im jak najlepiej do codziennej komunikacji w pracy i w życiu prywatnym.

Czy ja piszę o Tobie? 😉

Chcesz wreszcie usłyszeć, jak brzmią angielskie głoski?

Myślisz, że trzeba mieć fantastyczny słuch, aby mieć świetną wymowę? Nic bardziej mylnego. Osoby, które mają „świetny słuch” zazwyczaj sobie ten słuch wyćwiczyły. 

Musisz wiedzieć, co masz słyszeć, czyli jak brzmią poszczególne głoski i czym się różnią. W języku polskim mamy jedną głoskę „a”, więc w angielskich wyrazach takich jak tap, tup i tarp często słyszymy właśnie polskie „a”. 

Nie pomaga nam często przekazywana w szkole informacja, że w niektórych wyrazach jest „długie a”, a w innych „krótkie a”. Czy te dźwięki różnią się tylko długością? Oczywiście że nie.

Nie chcesz działać po omacku?

Jest dużo materiałów online do nauki angielskiego, w tym wymowy, ale nie wiesz już, czego się trzymać. Jest tyle akcentów, teorii, sposobów nauki… Czego masz się konkretnie uczyć?

Chcesz nauczyć się poprawnej wymowy, by brzmieć lepiej po angielsku, ale nie wiesz, od czego w ogóle zacząć.

Chcesz mieć dostęp do kogoś, kto się na tym zna i potrafi odpowiedzieć na Twoje pytania na temat wymowy.

Potrzebujesz konkretnej wiedzy, podanej w przystępny sposób?

Uczysz się wymowy od przypadku do przypadku – tu coś usłyszysz, tam coś powtórzysz. Wyrabiasz sobie własne metody, ale są one chaotyczne. Nie wiesz, czy nie popełniasz błędów, które mogą się utrwalić na lata. W przyszłości będzie się ich trudno pozbyć.

Marzysz o tym, by ktoś przeprowadził Cię za rękę przez te wszystkie zawiłości angielskiej wymowy, pokazał zasady (lub ich brak) i usystematyzował to, co do tej pory odkryłaś/eś.

 

Doskonale to rozumiem.

Ukończyłam na studiach intensywny kurs z fonetyki angielskiej, ale nie potrafiłam zastosować tego w praktyce.

Uczyłam się wymowy latami, bo nie miałam dostępu do takiego kursu. Samodzielnie rozgryzałam reguły, słuchałam ludzi wokół mnie i ćwiczyłam.  Na szczęście mieszkałam w Londynie przez 12 lat i pracowałam na uniwersytecie, miałam więc dostęp do wielu osób mówiących z pięknym brytyjskim akcentem. Sporo materiału do nauki i wyciągania wniosków!

Żeby zacząć mówić poprawnie, wyraźnie i pięknie, potrzebujesz trzech elementów: słuchania, powtarzania, ćwiczenia. 

Potrzebujesz usłyszeć, jak naprawdę brzmią angielskie dźwięki i jak różnią się one od polskich. Kat i cat nie brzmią tak samo. 

Potrzebujesz powtarzać konkretne głoski, na konkretnych przykładach. W ten sposób utrwalasz swoją wymowę i uczysz mięśnie aparatu mowy, jak mają się układać.

I w końcu potrzebujesz ćwiczyć całe wyrazy z danymi głoskami oraz całe zdania, by nauczyć się naturalnej intonacji, rytmu oraz akcentowania.

Tylko tyle i aż tyle.

To nie jest łatwe do zrobienia samodzielnie – wymaga sporo czasu i wysiłku. Dlatego stworzyłam Kurs Wymowy, który przez te wszystkie elementy prowadzi Cię za rękę i pokazuje co, jak i dlaczego.

Wyobraź sobie, że...

…któregoś dnia budzisz się rano, idziesz do pracy i… swobodnie prowadzisz spotkanie po angielsku. To możliwe!

Jeśli chcesz swobodnie mówić po angielsku, poprawna wymowa jest Twoją przyjaciółką. Słychać ją przecież, gdy tylko się odezwiesz. 

Jeśli uczysz się po omacku, nie wiesz, co jest ważne i na co trzeba zwrócić uwagę, to możesz popełniać w kółko te same błędy, tracić czas i pieniądze na kursy, a mimo to nie mówić i w końcu stwierdzić „nie mam talentu do tego *@#$%!  angielskiego!”

Jeśli uczysz się angielskiego i chcesz w końcu pokonać tę barierę, poczuć pewność siebie i swobodnie mówić – postaw na wymowę

Parafrazując Alberta Einsteina – nie możesz wciąż uczyć się tego samego i oczekiwać, że nauka przyniesie inne rezultaty. Nie ma zmiany bez zmiany.

Z czego składa się kurs?

Dostęp do kursu otrzymujesz natychmiast po zakupie. Wszystkie materiały (nagrania audio i video oraz notatki) znajdują się na platformie i możesz do nich wracać tak często, jak chcesz.

Lekcje składają się z materiału video, w którym tłumaczę dane zagadnienie, wyjaśniam poszczególne głoski i podaję przykłady jej zapisu. W większości lekcji znajdują się też materiały audio, w których ćwiczymy pojedyncze wyrazy z daną głoską oraz dłuższe zdania. Każdy moduł ma swój własny zeszyt ćwiczeń, w którym znajdują się najważniesze informacje oraz miejsce na własne notatki.

Do tego jako bonus co miesiąc spotykamy się live, żeby omówić trudniejsze zagadnienia i odpowiedzieć na wszelkie pytania! 

Zawsze możesz też do mnie napisać, a nawet nagrać mi wiadomość głosową. Moi kursanci zawsze są u mnie traktowani priorytetowo.

Kurs podzielony jest na krótkie lekcje, dzięki czemu praca z nim daje fantastyczne efekty!

moduły w kursie

Moduł zawiera informacje techniczne o kursie oraz checklistę do kursu, która pomoże Ci kontrolować postępy w nauce.

Dowiesz się również, jak pracować z kursem, by mieć świetne efekty w nauce.

W tym module nauczymy się, jak działa nasz aparat mowy oraz co to jest International Phonetic Alphabet i dlaczego jest to tak przydatne narzędzie. Wskoczysz na wyższy poziom wtajemniczenia!

W tym module dowiesz się, jakie błędy popełniają Polki i Polacy. Przeprowadzisz również diagnozę własnej wymowy, by wiedzieć, na czym się skupić.

W tym module będziemy ćwiczyć wszystkie samogłoski oraz dyftongi (dwugłoski) występujące w j. angielskim. W angielskim mamy 22 samogłoski, a w polskim tylko 8. Porównamy też samogłoski polskie i angielskie, które brzmią podobnie. W tym module ćwiczysz wymowę najpierw z nagraniem video, a następnie utrwalasz z nagraniem audio.

W tym module będziemy ćwiczyć wszystkie angielskie spółgłoski. Niektóre z nich brzmią tak, jak polskie, a niektóre… tylko pozornie (jak na przykład głoska /s/). W tym module ćwiczysz wymowę najpierw z nagraniem video, a następnie utrwalasz z nagraniem audio.

W tym module będziemy ćwiczyć naturalną mowę: łączenie wyrazów w zdaniu, skracanie wyrazów, formy ściągnięte (np. I’ve czy he’d).  Popracujemy też nad akcentem wyrazowym, zdaniowym i intonacją. Dowiesz się również, dlaczego czasami tak trudno zrozumieć native speakerów – nauczysz się, jak znikają lub zmieniają się głoski w naturalnej mowie.

W tym module sprawdzimy, co się zmieniło w naszej wymowie i nad czym jeszcze trzeba popracować. Dowiesz się również, jak dalej szlifować swoją wymowę.

W tym module dzielę się dodatkowymi materiałami, które pomogą Ci jeszcze lepiej opanować wymowę, na przykład jak wymawiać czasowniki nieregularne (takie jak caught albo thought) czy wyrazy z tzw. „niemymi literami”. Przećwiczysz angielskie wyrazy, które brzmią tak samo, ale są zapisywane inaczej oraz te, które mają taką samą pisownię, ale są wymawiane inaczej.

Nauczysz się wymawiać końcówki czasowników regularnych (-ed) oraz końcówkę -es (np. she drives). Dowiesz się, jak wymawiać przedimki the, a, an w różnych sytuacjach (czy wiesz, żeprzedimek  the można wymówić na trzy sposoby?)

Czeka na Ciebie również 11 lekcji omawiających wymowę trudnych liter, dwuznaków i trójznaków, np. a, aw, o, oa, u, ue, sch, x i tak dalej.

 • grupa na Facebooku tylko dla kursantów – co miesiąc spotykamy się live, by ćwiczyć wybrane zagadnienia z wymowy. Możesz ćwiczyć ze mną na głos 🙂
 • instrukcja łatwego i zrozumiałego literowania po angielsku (wraz ze ściągą do druku),
 • poprawna wymowa 25 podstawowych + 50 zaawansowanych słów,
 • nagranie wymowy nazw dni tygodnia i miesięcy,
 • ćwiczenia wymowy z tongue twisters.
 • MEGA BONUS! Nagrania tego samego tekstu, czytanego przez osoby z różnych krajów: z UK, Australii, Szkocji, Irlandii, Południowej Afryki, USA.

Jak wygląda lekcja w kursie?

1. Lekcja video

Zobacz przykładową lekcję w kursie. Lekcje video są tłumaczone po polsku, aby każdy dokładnie zrozumiał temat. W materiale znajdują się też przykłady wyrazów, które wspólnie ćwiczymy.

2. Zeszyt ćwiczeń do lekcji

Każdy moduł w kursie zawiera gotowe notatki do lekcji. Możesz z nich korzystać przy oglądaniu lekcji video oraz przy ćwiczeniu z nagraniem audio.

pobierz zeszyt ćwiczeń:

3. Nagranie audio

Nagrania audio to ćwiczenia wymowy – zawierają wyrazy oraz zdania do powtarzania. Nagrania audio możesz pobrać na swój telefon i  ćwiczyć, gdzie tylko Ci się zamarzy!

DLACZEGO LEPIEJ NIE ODKŁADAĆ KURSU NA PÓŹNIEJ?

Nic się nie zmieni, jeśli Ty nic nie zmienisz. Twój angielski pozostanie na tym samym poziomie.

11 października kończy się promocja na ten kurs.

Pomyśl, gdzie chcesz być za pół roku ze swoim angielskim. W tym samym miejscu?

Pomyśl, ile ten kurs jest wart:

Te wszystkie materiały o łącznej wartości ponad 14 000 zł możesz mieć za 1 279 zł, czyli za nieco ponad 26 zł miesięcznie – deal życia!

Pamiętaj, że dostęp do platformy otrzymujesz w promocji aż na 4 lata!

dlaczego stworzyłam ten kurs?

Ponieważ nie ma na rynku tak kompleksowego kursu wymowy brytyjskiej. To jest jedyny kurs, który uczy wymowy w praktyczny sposób, na wielu przykładach i z wykorzystaniem porównań do głosek w języku polskim. Do tego nie jest to kurs akademicki, teoretyczny, operujący żargonem niezrozumiałym dla osób uczących się angielskiego. To kurs dla osób chcących używać angielskiego na co dzień.

Ponieważ 90 proc. Polek i Polaków ma podobne problemy z wymową, które powstały przez lata zaniedbywania nauki poprawnej wymowy oraz powielania i utrwalania błędów wyuczonych w szkole. Stworzyłam ten kurs właśnie dla osób z Polski – bierzemy w nim na tapet wszystkie problemy z wymową i te błędy, które się u nas pojawiają. Jak to mówią moi kursanci – "w szkołach tego nie uczą!"

Ponieważ poprawna wymowa to nie tajny klub ani czarna magia. Każdy (KAŻDY!) może nauczyć się poprawnie wymawiać angielskie dźwięki, niezależnie od tego, czy ma "talent do języków" albo "odpowiedni słuch" (to są szkodliwe mity).

Ponieważ wiem, jakie korzyści płyną ze znajomości angielskich głosek i ich poprawnej artykulacji: większa pewność siebie w mówieniu po angielsku, lepsza komunikacja z rozmówcą, lepsze rozumienie ze słuchu. Szkoda przepuścić tak świetną okazję na poprawę swojego języka na tak wielu płaszczyznach.

Ponieważ chcę, by Polki i Polacy oszczędzali czas i pieniądze. Sama poświęciłam wiele lat na rozgryzanie angielskiej wymowy. Korzystałam z wielu źródeł: książek, nagrań audio, filmów na YouTubie, studiowałam fonetykę na uniwersytecie, ale przede wszystkim korzystałam z faktu mieszkania i pracowania w Londynie, czyli po prostu słuchałam moich znajomych i kolegów w pracy. Teraz przekazuję innym efekty mojej wieloletniej pracy w skondensowanej formie.

Czy ten kurs jest dla Ciebie odpowiedni?

Używasz angielskiego, ale wymowa nigdy nie była Twoim priorytetem? Lub też przeciwnie, wymowa to Twoja pasja i chcesz się jej nauczyć jak najlepiej? Jesteś w dobrym miejscu.

TEN KURS NIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

TEN KURS JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

Możesz wybrać opcję z konsultacją językową

uWAGA! lICZBA miejsc ograniczona

KONSULTACJA JĘZYKOWA

Jest to spotkanie 1 na 1 online, w trakcie którego sprawdzę Twój poziom wymowy, a następnie zidentyfikuję i wskażę obszary, na które musisz zwrócić szczególną uwagę. Spotkanie trwa ok. 90 minut. Możesz umówić się na konsultację w dowolnym momencie trwania kursu.

Konsultacja składa się z trzech etapów:

 1. Przed spotkaniem odpowiadasz na kilka pytań oraz nagrywasz tekst diagnozujący, a następnie wysyłasz go do mnie. Ja przeprowadzam analizę Twojej wymowy i przygotowuję spersonalizowany feedback.
 2. Spotykamy się na żywo i rozmawiamy o Twojej wymowie. Ty zadajesz pytania, a ja przekazuję Ci informacje zwrotne – wskazuję obszary w wymowie, na które musisz zwrócić szczególną uwagę (wraz z przykładami). Zwracam też oczywiście uwagę na to, co brzmi świetnie 🙂
 3. Po spotkaniu wysyłam Ci feedback w formie pisemnej z rekomendacjami, na co zwrócić szczególną uwagę w trakcie pracy nad wymową.

KTO BĘDZIE CIĘ UCZYŁ?

Lucy pracuje nad kursem

Jestem Lucy. Wymowa angielska to coś, w czym jestem najlepsza.

Jestem nauczycielką, inspiratorką, trenerką językową, twórczynią kursów online. Wymowa angielska to moja absolutnie najbardziej ulubiona dziedzina w nauce angielskiego. Uwielbiam obserwować, jak dzięki mnie ludziom zapala się lampka w głowie (to jest tak zwany „Aha! moment”).

Nikt mi tego nigdy nie powiedział!” – gdybym dostawała funta za każdym razem, gdy to słyszę, to za zarobione miliony już dawno otworzyłabym największą szkołę angielskiego w Polsce 😉

Na instagramie prowadzę konto @anglojezycznie.

Przez 12 lat mieszkałam w Londynie, gdzie skończyłam studia nauczycielskie i tłumaczeniowe, a następnie uczyłam tam angielskiego ludzi z całego świata. Po intensywnym kursie fonetycznym na studiach poświęciłam wiele lat na samodzielną naukę wymowy angielskiej. Przez wiele lat pracowałam też na uniwersytecie w Londynie, gdzie zarządzałam zespołem doradców.

Co mogę zrobić dla Ciebie? Pracuję z ambitnymi ludźmi, którzy chcą wynieść swoją wymowę na dużo wyższy poziom. Mój kurs jest konkretny i bez ściemy, bo najważniejszy dla mnie jest Twój efekt.

Co mówią kursanci?

Droga Lucy,

Twój kurs wymowy brytyjskiej to prawdziwe złoto. To bez wątpienia najlepsza inwestycja w siebie, w rozwój swojej wymowy brytyjskiej. Mieszkając 15 lat w Anglii, wciąż brakowało mi pewności siebie rozmawiając po angielsku. Miałam obawy czy poprawnie wymawiam poszczególne słowa i czy rozmówca mnie zrozumie. Gramatycznie niby wszystko wiedziałam (użycie odpowiedniego czasu oraz poprawna pisownia), ale wciąż miałam problem z poprawną wymową. Wolałam pisać maile niż rozmawiać przez telefon. Dopiero praca z Twoim kursem, z którym pracuję od dwóch miesięcy otwiera mi oczy. Dziękuję.

Milena Orzechowska

Ten kurs to jest czyste złoto! Nie tylko wreszcie przestałam kaleczyć angielski, ale dzięki nauczeniu się prawidłowej wymowy nagle całkowicie zniknęła bariera przed mówieniem, którą miałam mimo zaawansowanej znajomości języka, bogatego słownictwa i naprawdę porządnie wyćwiczonej gramatyki. Dość często bywam w Londynie i dosłownie widzę (!!!) różnicę na plus w reakcji na mój angielski 🙂 Ten komfort mówienia jest dla mnie bezcenny! A jako germanistka doceniam i chylę czoła przed zawartością merytoryczną i metodyczną kursu. 

Dziękuję Lucy za Twoją pracę! 

Małgorzata Biernacka

Dotychczas skupiałam się na najbardziej – moim zdaniem – efektywnym podejściu do nauki języka – po prostu na uczeniu się nowych słówek. Podyktowane to było przeświadczeniem, że nigdy nie dam rady nauczyć się poprawnej wymowy, między innymi z powodu moich niewielkich problemów ze słuchem. Dopiero kurs wymowy Lucy dał mi nadzieję i uwierzyłam, że ja też za jakiś czas mogę mówić poprawną angielszczyzną! Pozwoliłam sobie usłyszeć piękno i melodyjność języka. Teraz delektuję się każdym słowem, dopieszczam wymowę i oswajam się ze słuchaniem swojego głosu na nagraniach.  Moje nowe ulubione słowa to regular i give – całe życie wymawiałam je błędnie! Zakup kursu Lucy to najlepsza decyzja ever 😊

Elżbieta

Polecam kurs wymowy brytyjskiej, bo nie znajdziesz nic lepszego w tym zakresie na rynku. Kurs jest przeogromny, a Lucy przeprowadza przez każdą głoskę, potem przez intonację, mowę łączoną, w taki sposób, że wszystko staje się jasne. Do tego ogrom bonusów i ćwiczenia w firmie PDF do każdej lekcji, które właściwie tworzą doskonały podręcznik. 

Polecam z całego serca, wraz z konsultacją. Lucy jest profesjonalistką i widać, że wymowa to jej pasja i uczy jej naprawdę dobrze. Ten kurs to mistrzostwo! 
 
Ilona Mikołajczyk

Jestem studentką trzeciego roku anglistyki. Na pierwszym roku po raz pierwszy spotkałam się z
fonetyką, wspaniale prowadzoną, co było dla mnie jak objawienie. Jednak w prezentowanych
materiałach były znaczące luki. Szukałam na rynku publikacji czy kursu, który uzupełniłby owe braki i
w końcu trafiłam na kurs Lucy. Prezentuje on wiedzę w uporządkowany, logiczny i zrozumiały sposób.
Umożliwia nabycie nie tylko wiedzy, ale i umiejętności. Esencja wiedzy na temat wymowy angielskiej,
bogactwo treści. Polecam tym, którzy chcą doskonalić wymowę, pozbyć się błędnych nawyków czy
uczyć innych. Perła!

Agata Czajkowska

Kurs angielskiej wymowy to jedyny taki produkt na rynku, ten kurs to samo złoto! Wykonanie, wydanie i obsługa posprzedażowa. Wszystko to składa się na produkt idealny. Co rusz jakaś aktualizacja, comiesięczne spotkania na live. Masz problem?? Nic prostszego – zostawiasz wiadomość pisaną lub głosową, a MISTRZYNI wymowy angielskiej w wolnej chwili rozwiązuje Twój problem z wymową, piszesz i nie czekasz 5 miesięcy z odpowiedzią! Ale tak było zawsze! Nawet jak nie miałam kursu to Lucy dbała o relacje nauczyciel – uczeń – a nie tylko „opłacony uczeń”! 

Niby to kurs gdzie pracujesz sam/sama, a gdzie tam! Jak czegoś nie wiesz nauczycielka jest i czeka, pełna radości w głosie rozwiązuje nurtujący Cię problem. Z kursem pracuje się bardzo łatwo. Lekcje są krótkie i zrozumiałe, dużo ćwiczeń! Praktyka czyni mistrza!! 

Co do dodatku do kursu z którego miałam przyjemność skorzystać. To się nie mieści w skali, za ta cenę którą Lucy proponuje! Spieszę z wyjaśnieniem: analiza wymowy. Przesyłasz plik z zadaniem, a później luźna pogadankę na wybrany przez Ciebie temat i po bardzo krótkim czasie dostajesz produkt na miarę pronunciation Oscar – Lucy analizuje te dwa materiały, nagrywa wiadomość głosowa, która pomaga Ci korygować błędy i ćwiczy z Tobą poprawna wymowę. Mało tego! Dostajesz plik PDF, ale to nie byle jaki plik! To ponad 15 stron feedback dla Ciebie jak zrobić z ciebie mini Lucy. Przecież za taka cenę nikt by tego nie zrobił w takiej formie! Pokłony Lucy! Jesteś maja inspiracja. 

Katie Michalik

Dziękuję!!! Bo dzięki Tobie uwierzyłam, że każdy może nad wymową pracować, bez względu na poziom, że to ważne! Twoja osoba i sposób przekazywania wiedzy dały mi odwagę do podjęcia tego kroku! Dla mnie to naprawdę GIGANTYCZNE wyzwanie 😍

Ćwiczę teraz schwa, i jestem już taka podniecona, bo w końcu ktoś stworzył coś, co z czym miałam problem. Wiele miałam lekcji online, ale czułam ze to jeszcze nie to. W ogóle te weak forms, to o nich nie wiedziałam i zawsze sie wkurzałam, co mi idzie nie tak. Dziękuję ❤️ Nie moge się aż doczekać kolejnych lekcji. 

Aleksandra

Hi Lucy, put your feet up and relax because it’s gonna be a really long text message. Firstly, thanks a million for your work on Instagram! I’m really grateful! Huge amount of knowledge we can’t find anywhere but on your profile… for free! Amazing! Secondly I feel like saying a few words about your Pronunciation Course. I don’t regret any PLN which I’ve spent on the course. These aren’t the empty words: it’s like the next level of English. I haven’t even known there was a level like that before. Every sound is perfectly explained, everything is so clear. And amount of examples for each sound: WOW. Thanks to you I don’t even realise I learn something new. Excellent work! I can’t stop saying that!

Przed Twoim kursem przerabiałm materiał o wymowie z BBC, jest super merytoryczny, ale… to było bardziej uczenie bez przyjemności. A teraz? Nigdy nie miałam takiej frajdy! Robisz wspaniałą robotę!

I’m on cloud nine! To najlepszy i najbardziej wyczekiwany zakup tego roku, jak nie życia! Dziękuję ❤️❤️❤️

Ula

Opinie są weryfikowane zgodnie z regulaminem (link)

dołącz do kursu wymowy

Twój angielski może zachwycać!

promocja obowiązuje jeszcze przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Pakiet standard

Kurs wymowy

dostęp do wszystkich lekcji online
PROMOCJA!
+ 48 lekcji LIVE

 
1,279 Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1279 zł
 • Natychmiastowy dostęp do wszystkich lekcji
 • Ponad 20 godzin nagrań audio i video
 • 8 merytorycznych modułów
 • Ponad 200 stron zeszytu ćwiczeń
 • Gotowe notatki do każdej lekcji
 • Fantastyczne bonusy!
 • Grupowe lekcje na żywo raz w miesiącu
 • Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku
 • Dostęp do nagrań poprzednich sesji live (ponad 20 h)
 • Dostęp do platformy teraz aż na 4 lata!
PROMOCJA!

Pakiet premium

Kurs wymowy
+konsultacja

dostęp do wszystkich lekcji online
PROMOCJA!
+ 48 lekcji LIVE

 
1,579 Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1529 zł
 • Indywidualna konsultacja językowa online o wartości 450 zł
 • Natychmiastowy dostęp do wszystkich lekcji
 • Ponad 20 godzin nagrań audio i video
 • 8 merytorycznych modułów
 • Ponad 200 stron zeszytu ćwiczeń
 • Gotowe notatki do każdej lekcji
 • Fantastyczne bonusy!
 • Grupowe lekcje na żywo raz w miesiącu
 • Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku
 • Dostęp do nagrań poprzednich sesji live (ponad 20 h)
 • Dostęp do platformy teraz aż na 4 lata!
PROMOCJA!

Masz pytania?

Zagadnienia w kursie są tłumaczone po polsku, właśnie po to, by osoby początkujące również mogły z niego skorzystać. Nie polecałabym jednak  tego kursu osobom, które zaczynają naukę angielskiego całkiem od zera, ponieważ używam w nim przykładów wyrazów i zdań, które mogłyby nie być zrozumiałe. W takim przypadku postawiłabym na naukę wymowy równolegle z innymi obszarami – można poprosić nauczycielkę/-a o szczególne skupienie się na wymowie podczas zajęć. W przypadku nauki samodzielnej warto natomiast korzystać z dobrego słownika (np. Oxford Learner’s Dictionary online).

Konsultacja językowa to spotkanie 1 na 1 online, w trakcie którego sprawdzę Twój poziom wymowy, a następnie zidentyfikuję i wskażę obszary, na które musisz zwrócić szczególną uwagę. Spotkanie trwa 60 minut.

Konsultacja składa się z trzech etapów:

 1. Nagrywasz tekst diagnozujący, a następnie wysyłasz go do mnie. Ja analizuję Twoje nagranie i przygotowuję się do konsultacji.
 2. Spotykamy się na żywo i rozmawiamy o Twoich celach i potrzebach. Ty zadajesz pytania, a ja przekazuję Ci feedback na temat Twojej wymowy. Wspólnie ustalamy plan działania i obszary, na których będziesz się skupiać.
 3. Po spotkaniu wysyłam Ci feedback w formie pisemnej, wraz z rekomendacjami, na co zwrócić szczególną uwagę w trakcie pracy nad wymową.

Tak, z kursu możesz korzystać na komputerze, laptopie, telefonie bądź tablecie.

Nie 🙂 Nie planuję żadnych zniżek na ten kurs, a wręcz planuję podwyżki. Ten kurs jest kompleksowy i daje ogromną wartość, więc jest odpowiednio wyceniony. Planuję również rozbudowywać ten kurs o dodatkowe ćwiczenia, co zwiększy jego wartość. Pamiętaj, że w cenę wchodzą również comiesięczne spotkania live, co oznacza, że kurs wciąż się rozrasta. Poza kursem mój webinar kosztuje 55zł, więc jeden live miesięcznie przez okres dwóch lat daje wartość 1 320 zł.

Materiały kursowe (poza nagraniami video) są dostępne do zapisania na komputerze.

Dostęp do kursu jest tylko dla jednej osoby. Jeśli koleżanka również chce się uczyć wymowy, musi wykupić własny dostęp.

Dostęp do kursu jest na 2 lata. Jest to wystarczający czas na przerobienie kursu, a jednocześnie dość krótki, by zmotywować Cię do regularnej pracy.

Kurs odbywa się w całości  online na platformie kursowej i jest realizowany samodzielnie. Wszystkie materiały (nagrania audio i video oraz zeszyt ćwiczeń) znajdują się na platformie i możesz do nich wracać wiele razy.

Kurs należy przerabiać zgodnie z planem w checkliście do kursu, ponieważ niektóre zagadnienia stanowią podstawę do zrozumienia kolejnych zagadnień. Pamiętaj, by pobrać zeszyt ćwiczeń na początku każdego modułu, a następnie pracować z nim w kolejnych lekcjach.

Do zamkniętej grupy Tajny Klub Pięknej Wymowy na Facebooku mogą dołączyć jedynie osoby, które kupiły Kurs wymowy. Raz w miesiącu będziemy się spotykać na live, w czasie którego będę odpowiadać na zadane wcześniej pytania. Live’y będą następnie dostępne w osobnym module kursu.

Jasne. Faktura pofrunie do Ciebie po zaksięgowaniu płatności. Jeśli chcesz otrzymać fakturę na firmę, nie zapomnij podać nazwy firmy i numeru NIP. Na chwilę obecną nie wystawiamy faktur na firmy z siedzibą poza Polską.

KUP TERAZ