Nagranie webinaru jest dostępne do poniedziałku, 25 marca do godz. 22:00

Marcowa promocja na kurs wymowy

do 25 marca

Jeśli dołączysz teraz, otrzymasz...

🎁 80 zł zniżki z kodem NAUCZYCIEL.

🎁 nagranie 5-dniowego wyzwania (ponad 2h ćwiczeń wymowy) o wartości 179 zł.

🎁 dostęp do nowego kursu 16 tygodni do świetnej wymowy (czyli DWA kursy w cenie jednego) o wartości minimum 1 000 zł. Start nowego kursu szacowany jest na drugą połowę maja 2024 r.

Do tego czeka Cię 36 bonusowych spotkań na żywo w ramach obecnego kursu (o wartości 1 900 zł)

25 marca o godz. 22:00 zamykam możliwość dołączenia do kursu w tej edycji. w nowym kursie nie będzie już tylu bonusowych spotkań na żywo.

promocja znika dokładnie 25 marca o godz. 22:00

czyli trwa JESZCZE PRZEZ

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Kurs wymowy brytyjskiej

program online ze wsparciem ekspertki

20h materiałów audio i video 🚀  86 lekcji  🚀  240 stron workbooka  🚀 BONUS: sesja na żywo raz w miesiącu

Naucz się wyraźnej, poprawnej wymowy

Już niedługo możesz poznać zasady rządzące angielską wymową i wskoczyć na nowy poziom w swoim nauczycielksim biznesie

Naszą wymowę słychać natychmiast, gdy tylko otworzymy usta. Twoja wymowa angielska może być świetnym wyróżnikiem na zatłoczonym rynku nauczycieli angielskiego.

To jest Twój moment na zmianę.

W Kursie Wymowy online nauczysz się, jak układać usta i język oraz jak angielskie dźwięki różnią się od polskich. 

Zwrócę Twoją uwagę na rzeczy, o których nikt Ci nigdy nie powiedział.

KIEDY KTOŚ SKOMPLEMENTOWAŁ TWOJĄ GRAMATYKĘ?

Gdy ktoś stwierdza „ale pięknie mówisz po angielsku!”, zazwyczaj nie chodzi mu o gramatykę, czy nawet słownictwo.

Zwykle ma na myśli twoją wymowę i akcent! 

Oczywiście na całość językowych kompetencji składają się również gramatyka i słownictwo, ale to wymowę słychać od razu. Wyraźna, piękna* wymowa zawsze robi dobre wrażenie oraz pozwala na lepszą komunikację, bez powtarzania się i niezręcznych sytuacji.

*czyli taka, jaka się TOBIE podoba! Jeśli jesteś zadowolona/zadowolony z tego, jak brzmisz po angielsku, twoja pewność siebie szybuje pod niebo!

gdy wymowa angielska nie stanowi dla Ciebie problemu...

Możesz ZARABIAć WIĘCEJ

Lepsza znajomość angielskiego oznacza wyższe zarobki. DUŻO wyższe.*

Zwykle weryfikacja znajomości języka odbywa się w trakcie rozmowy o pracę. A co słychać od razu, gdy tylko zaczynamy mówić po angielsku? Naszą wymowę. Gramatyka i słownictwo są bardzo ważne, ale poprawna, wyraźna wymowa robi wrażenie w zasadzie natychmiast. Zainwestuj w nią.

Wykorzystaj te pierwsze kilka sekund rozmowy, by zrobić świetne pierwsze wrażenie i potencjalnie zapewnić sobie więcej pieniędzy. Masz tylko jedną szansę, by zrobić świetne pierwsze wrażenie.

*Źródło: Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń (OBW) przeprowadzone w 2019 roku

Uczysz się angielskiego, powtarzasz słownictwo i gramatykę, ale nie zwracasz większej uwagi na wymowę? To błąd. 

Ani znajomość wszystkich zasad gramatycznych świata, ani  wszystkich słów w słowniku nie wystarczą, by swobodnie mówić i uczyć. Jeśli nie wiesz, jak wymówić dane słowo, po prostu się nie odezwiesz.

Teraz masz szansę to zmienić. W Kursie Wymowy nauczysz się, jak układać usta i język oraz jak angielskie dźwięki różnią się od polskich.

Możesz się rozwijać

możesz zbudować pewność siebie

Wiesz, co chcesz powiedzieć, ale nie wiesz jak to wymówić

Błędy w wymowie mogą powodować problemy ze zrozumieniem Cię przez rozmówcę, czasem niezręczne sytuacje (na pewno wiesz o pułapce słów sheet shit oraz beach i bitch, a takich wyrazów jest przecież dużo więcej!), a czasem śmiech u rozmówcy, a u Ciebie zawstydzenie. Pewność siebie to również większa pewność w przedstawianiu swojej oferty oraz w ustalaniu wyższych stawek.

Kurs Wymowy usystematyzuje Twoją wymowę i sprawi, że poczujesz się pewnie. Wiesz już co chcesz powiedzieć, a z Kursem Wymowy nauczysz się jak to powiedzieć.

CO ZYSKASZ DZIĘKI KURSOWI?​

jakie efekty osiągniesz?

PAMIĘTAJ: Masz tylko jedną szansę, by zrobić świetne pierwsze wrażenie.

co znajdziesz w kursie?

Ponad 80 praktycznych lekcji pogrupowanych w moduły.

Ponad 10 godzin merytorycznych  materiałów video

Ponad 10 godzin nagrań audio ćwiczeń wymowy.

Gotowe notatki do każdej lekcji. Zeszyt ćwiczeń to ponad 240 stron.

Dostęp online z dowolnego urządzenia.

Bonusy, w tym lekcje live raz w miesiącu. Plus dostęp do nagrań poprzednich spotkań – ponad 25 godzin „samego mięsa”.

zobacz platformę od środka

Z CZEGO SKŁADA SIĘ KURS?

🚀 Dostęp do kursu otrzymujesz natychmiast po zakupie. Wszystkie materiały (nagrania audio i video oraz notatki) znajdują się na platformie i możesz do nich wracać tak często, jak chcesz. 

🎥 Lekcje składają się z materiału video, w którym tłumaczę dane zagadnienie, wyjaśniam poszczególne głoski i podaję przykłady jej zapisu.

🎧 W większości lekcji znajdują się też materiały audio, w których ćwiczymy pojedyncze wyrazy z daną głoską oraz dłuższe zdania. 

🗒️ Każdy moduł ma swój własny zeszyt ćwiczeń, w którym znajdują się najważniesze informacje oraz miejsce na własne notatki.

🗣️ Do tego jako bonus co miesiąc spotykamy się live, żeby omówić trudniejsze zagadnienia i odpowiedzieć na wszelkie pytania! 

📧 Zawsze możesz też do mnie napisać, a nawet nagrać mi wiadomość głosową. Moi kursanci zawsze są u mnie traktowani priorytetowo. 👑

Kurs podzielony jest na krótkie lekcje, dzięki czemu praca z nim daje fantastyczne efekty!

moduły w kursie

Kurs składa się z 8 merytorycznych modułów oraz fantastycznych bonusów. Jest zaprojektowany tak, by przeprowadzić Cię przez proces nauki wymowy krok po krok – od analizy błędów, przez wszystkie głoski, naturalną mowę, aż do oceny końcowej.

Kurs zawiera też zeszyt ćwiczeń do każdego modułu – ponad 240 stron.

Moduł zawiera informacje techniczne o kursie oraz checklistę do kursu, która pomoże Ci kontrolować postępy w nauce.

Dowiesz się również, jak pracować z kursem, by mieć świetne efekty w nauce.

W tym module nauczymy się, jak działa nasz aparat mowy oraz co to jest International Phonetic Alphabet i dlaczego jest to tak przydatne narzędzie. Wskoczysz na wyższy poziom wtajemniczenia!

W tym module dowiesz się, jakie błędy popełniają Polki i Polacy. Przeprowadzisz również diagnozę własnej wymowy, by wiedzieć, na czym się skupić.

W tym module będziemy ćwiczyć wszystkie samogłoski oraz dyftongi (dwugłoski) występujące w j. angielskim. W angielskim mamy 22 samogłoski, a w polskim tylko 8. Porównamy też samogłoski polskie i angielskie, które brzmią podobnie. W tym module ćwiczysz wymowę najpierw z nagraniem video, a następnie utrwalasz z nagraniem audio.

W tym module będziemy ćwiczyć wszystkie angielskie spółgłoski. Niektóre z nich brzmią tak, jak polskie, a niektóre… tylko pozornie (jak na przykład głoska /s/). W tym module ćwiczysz wymowę najpierw z nagraniem video, a następnie utrwalasz z nagraniem audio.

W tym module będziemy ćwiczyć naturalną mowę: łączenie wyrazów w zdaniu, skracanie wyrazów, formy ściągnięte (np. I’ve czy he’d).  Popracujemy też nad akcentem wyrazowym, zdaniowym i intonacją. Dowiesz się również, dlaczego czasami tak trudno zrozumieć native speakerów – nauczysz się, jak znikają lub zmieniają się głoski w naturalnej mowie.

W tym module sprawdzimy, co się zmieniło w naszej wymowie i nad czym jeszcze trzeba popracować. Dowiesz się również, jak dalej szlifować swoją wymowę.

W tym module dzielę się dodatkowymi materiałami, które pomogą Ci jeszcze lepiej opanować wymowę, na przykład jak wymawiać czasowniki nieregularne (takie jak caught albo thought) czy wyrazy z tzw. „niemymi literami”. Przećwiczysz angielskie wyrazy, które brzmią tak samo, ale są zapisywane inaczej oraz te, które mają taką samą pisownię, ale są wymawiane inaczej.

Nauczysz się wymawiać końcówki czasowników regularnych (-ed) oraz końcówkę –es (np. she drives). Dowiesz się, jak wymawiać przedimki the, a, an w różnych sytuacjach (czy wiesz, że przedimek  the można wymówić na trzy sposoby?)

Czeka na Ciebie również 11 lekcji omawiających wymowę trudnych liter, dwuznaków i trójznaków, np. a, aw, o, oa, u, ue, sch, x i tak dalej.

 • grupa na Facebooku tylko dla kursantów
 • instrukcja łatwego i zrozumiałego literowania po angielsku (wraz ze ściągą do druku),
 • poprawna wymowa 25 podstawowych + 50 zaawansowanych słów,
 • nagranie wymowy nazw dni tygodnia i miesięcy,
 • ćwiczenia wymowy z tongue twisters.
 • MEGA BONUS! Nagrania tego samego tekstu, czytanego przez osoby z różnych krajów: z UK, Australii, Szkocji, Irlandii, Południowej Afryki, USA.

Co miesiąc spotykamy się live, by ćwiczyć wybrane zagadnienia z wymowy. Możesz ćwiczyć ze mną na głos, a ja zapewnię Ci natychmiastowy feedback.

dlaczego stworzyłam ten kurs?

Ponieważ nie ma na rynku tak kompleksowego kursu wymowy brytyjskiej. To jest jedyny kurs, który uczy wymowy w praktyczny sposób, na wielu przykładach i z wykorzystaniem porównań do głosek w języku polskim oraz ze wsparciem ekspertki. Do tego nie jest to kurs akademicki, teoretyczny, operujący żargonem niezrozumiałym dla osób uczących się angielskiego. Fonetyka to nie wiedza tajemna, zarezerwowana tylko dla wybrańców 🧙🏽‍♂️. To kurs dla osób chcących używać angielskiego na co dzień.

Ponieważ 90 proc. Polek i Polaków ma podobne problemy z wymową, które powstały przez lata zaniedbywania nauki poprawnej wymowy oraz powielania i utrwalania błędów wyuczonych w szkole (mam na myśli podstawowe wyrazy typu aren't, can't, area, development, knowledge) oraz te bardziej zaawansowane. Stworzyłam ten kurs właśnie dla osób z Polski – bierzemy w nim na tapet wszystkie problemy z wymową i te błędy, które się u nas pojawiają. Jak to mówią moi kursanci – "w szkołach tego nie uczą!"

Ponieważ poprawna wymowa to nie tajny klub ani czarna magia. Każdy (KAŻDY!) może nauczyć się poprawnie wymawiać angielskie dźwięki, niezależnie od tego, czy ma "talent do języków" albo "odpowiedni słuch" (to są szkodliwe mity).

Ponieważ wiem, jakie korzyści płyną ze znajomości angielskich głosek i ich poprawnej artykulacji: większa pewność siebie w mówieniu po angielsku, lepsza komunikacja z rozmówcą, lepsze rozumienie ze słuchu. Szkoda przepuścić tak świetną okazję na poprawę swojego języka na tak wielu płaszczyznach.

Ponieważ chcę, by Polki i Polacy oszczędzali czas i pieniądze. Sama poświęciłam wiele lat na rozgryzanie angielskiej wymowy. Korzystałam z wielu źródeł: książek, nagrań audio, filmów na YouTubie, studiowałam fonetykę na uniwersytecie, ale przede wszystkim korzystałam z faktu mieszkania i pracowania w Londynie, czyli po prostu słuchałam moich znajomych i kolegów w pracy. Teraz przekazuję innym efekty mojej wieloletniej pracy w skondensowanej formie.

Kurs oszczędza Twój czas i pieniądze.
Idywidualne lekcje wymowy o takim samy zakresie
to koszt ponad 12 000 zł, zakładając cenę 300 zł za lekcję (a takie są ceny rynkowe lekcji wymowy).

A u mnie dodatkowo – w ramach bonusu – spotykamy się co miesiąc na żywo, żeby przećwiczyć najtrudniejsze zagadnienia.

Jestem odpowiednią osobą, by nauczyć cię wymowy angielskiej

Moja wiedza to nie tylko to, czego nauczyłam się na studiach. To połączenie wiedzy akademickiej, jak i 12 lat mieszkania w Londynie i kilka lat pracy na londyńskich uniwersytetach.

Podam Ci kilka świetnych powodów, dla których warto uczyć się wymowy angielskiej właśnie ze mną

posłuchaj, jak mówię po angielsku. Tak będę Cię uczyć w kursie!

Czy ten kurs jest dla Ciebie odpowiedni?

Używasz angielskiego, ale wymowa nigdy nie była Twoim priorytetem? Lub też przeciwnie, wymowa to Twoja pasja i chcesz się jej nauczyć jak najlepiej? Jesteś w dobrym miejscu.

TEN KURS NIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

TEN KURS JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

Jak wygląda lekcja w kursie?

1. Lekcja video

Zobacz przykładową lekcję w kursie. Lekcje video są tłumaczone po polsku, aby każdy dokładnie zrozumiał temat. W materiale znajdują się też przykłady wyrazów, które wspólnie ćwiczymy.

2. Zeszyt ćwiczeń do lekcji

Każdy moduł w kursie zawiera gotowe notatki do lekcji. Możesz z nich korzystać przy oglądaniu lekcji video oraz przy ćwiczeniu z nagraniem audio.

pobierz zeszyt ćwiczeń:

3. Nagranie audio

Nagrania audio to ćwiczenia wymowy – zawierają wyrazy oraz zdania do powtarzania. Nagrania audio możesz pobrać na swój telefon i  ćwiczyć, gdzie tylko Ci się zamarzy!

Możesz wybrać opcję z konsultacją językową

uWAGA! lICZBA miejsc ograniczona

KONSULTACJA JĘZYKOWA

Jest to spotkanie 1 na 1 online, w trakcie którego sprawdzę Twój poziom wymowy, a następnie zidentyfikuję i wskażę obszary, na które musisz zwrócić szczególną uwagę. Wszystko na zupełnym luzie 😊

Konsultacja składa się z trzech etapów:

1️⃣ Przed spotkaniem poproszę Cię o odpowiedź na kilka pytań oraz nagranie tekstu diagnozującego, a następnie przesłanie wszystkiego do mnie. Ja przeprowadzę analizę Twojej wymowy i przygotuję spersonalizowany feedback. Zrobię transkrypcję Twoich nagrań i przeanalizuję je zdanie po zdaniu.

2️⃣ Spotykamy się na żywo i rozmawiamy o Twojej wymowie. Razem odsłuchujemy Twoje nagrania po to, byś zaczęła/zaczął samodzielnie wychwytywać obszary do poprawy. Następnie przekazuję Ci informacje zwrotne – wskazuję obszary w wymowie, na które musisz zwrócić szczególną uwagę (wraz z przykładami i ćwiczeniami konkretnych głosek, wyrazów i zdań). Zwracam też oczywiście uwagę na to, co brzmi świetnie 🙂

3️⃣ Kilka dni po spotkaniu wysyłam Ci feedback w formie pisemnej z rekomendacjami, na co zwrócić szczególną uwagę w trakcie pracy nad wymową.

Co mówią kursanci?

Hej Lucy!

Kurs jest kozacki. Przerobiłam kilka lekcji i uważam, że to bardzo dobra inwestycja, ponieważ mój native speaker zauważył poprawę w mojej wymowie. Lekcje profesjonalnie przygotowane. Wszystko wytłumaczone porządnie. Fajnie też, że dany dźwięk ćwiczy się zarówno w wyrazach, jak i całych zdaniach. Dzięki za super kurs.

Takie kursy trzeba promować, bo to jest porządna dawka wiedzy. I tak, może wydawać się, że jest to spora kwota za kurs, tak też myślałam, ale jak zobaczyłam, jak to wszystko wygląda od środka, to nie żałuję i jest to warte tych pieniędzy, a nawet więcej. Pozdrawiam,

Justyna

Droga Lucy,

Twój kurs wymowy brytyjskiej to prawdziwe złoto. To bez wątpienia najlepsza inwestycja w siebie, w rozwój swojej wymowy brytyjskiej. Mieszkając 15 lat w Anglii, wciąż brakowało mi pewności siebie rozmawiając po angielsku. Miałam obawy czy poprawnie wymawiam poszczególne słowa i czy rozmówca mnie zrozumie. Gramatycznie niby wszystko wiedziałam (użycie odpowiedniego czasu oraz poprawna pisownia), ale wciąż miałam problem z poprawną wymową. Wolałam pisać maile niż rozmawiać przez telefon. Dopiero praca z Twoim kursem, z którym pracuję od dwóch miesięcy otwiera mi oczy. Dziękuję.

Milena Orzechowska

Ten kurs to jest czyste złoto! Nie tylko wreszcie przestałam kaleczyć angielski, ale dzięki nauczeniu się prawidłowej wymowy nagle całkowicie zniknęła bariera przed mówieniem, którą miałam mimo zaawansowanej znajomości języka, bogatego słownictwa i naprawdę porządnie wyćwiczonej gramatyki. Dość często bywam w Londynie i dosłownie widzę (!!!) różnicę na plus w reakcji na mój angielski 🙂 Ten komfort mówienia jest dla mnie bezcenny! A jako germanistka doceniam i chylę czoła przed zawartością merytoryczną i metodyczną kursu. 

Dziękuję Lucy za Twoją pracę! 

Małgorzata Biernacka

Dotychczas skupiałam się na najbardziej – moim zdaniem – efektywnym podejściu do nauki języka – po prostu na uczeniu się nowych słówek. Podyktowane to było przeświadczeniem, że nigdy nie dam rady nauczyć się poprawnej wymowy, między innymi z powodu moich niewielkich problemów ze słuchem. Dopiero kurs wymowy Lucy dał mi nadzieję i uwierzyłam, że ja też za jakiś czas mogę mówić poprawną angielszczyzną! Pozwoliłam sobie usłyszeć piękno i melodyjność języka. Teraz delektuję się każdym słowem, dopieszczam wymowę i oswajam się ze słuchaniem swojego głosu na nagraniach.  Moje nowe ulubione słowa to regular i give – całe życie wymawiałam je błędnie! Zakup kursu Lucy to najlepsza decyzja ever 😊

Elżbieta

Polecam kurs wymowy brytyjskiej, bo nie znajdziesz nic lepszego w tym zakresie na rynku. Kurs jest przeogromny, a Lucy przeprowadza przez każdą głoskę, potem przez intonację, mowę łączoną, w taki sposób, że wszystko staje się jasne. Do tego ogrom bonusów i ćwiczenia w firmie PDF do każdej lekcji, które właściwie tworzą doskonały podręcznik. 

Polecam z całego serca, wraz z konsultacją. Lucy jest profesjonalistką i widać, że wymowa to jej pasja i uczy jej naprawdę dobrze. Ten kurs to mistrzostwo! 
 
Ilona Mikołajczyk

Jestem studentką trzeciego roku anglistyki. Na pierwszym roku po raz pierwszy spotkałam się z
fonetyką, wspaniale prowadzoną, co było dla mnie jak objawienie. Jednak w prezentowanych
materiałach były znaczące luki. Szukałam na rynku publikacji czy kursu, który uzupełniłby owe braki i
w końcu trafiłam na kurs Lucy. Prezentuje on wiedzę w uporządkowany, logiczny i zrozumiały sposób.
Umożliwia nabycie nie tylko wiedzy, ale i umiejętności. Esencja wiedzy na temat wymowy angielskiej,
bogactwo treści. Polecam tym, którzy chcą doskonalić wymowę, pozbyć się błędnych nawyków czy
uczyć innych. Perła!

Agata Czajkowska

Kurs angielskiej wymowy to jedyny taki produkt na rynku, ten kurs to samo złoto! Wykonanie, wydanie i obsługa posprzedażowa. Wszystko to składa się na produkt idealny. Co rusz jakaś aktualizacja, comiesięczne spotkania na live. Masz problem?? Nic prostszego – zostawiasz wiadomość pisaną lub głosową, a MISTRZYNI wymowy angielskiej w wolnej chwili rozwiązuje Twój problem z wymową, piszesz i nie czekasz 5 miesięcy z odpowiedzią! Ale tak było zawsze! Nawet jak nie miałam kursu to Lucy dbała o relacje nauczyciel – uczeń – a nie tylko „opłacony uczeń”! 

Niby to kurs gdzie pracujesz sam/sama, a gdzie tam! Jak czegoś nie wiesz nauczycielka jest i czeka, pełna radości w głosie rozwiązuje nurtujący Cię problem. Z kursem pracuje się bardzo łatwo. Lekcje są krótkie i zrozumiałe, dużo ćwiczeń! Praktyka czyni mistrza!! 

Co do dodatku do kursu z którego miałam przyjemność skorzystać. To się nie mieści w skali, za ta cenę którą Lucy proponuje! Spieszę z wyjaśnieniem: analiza wymowy. Przesyłasz plik z zadaniem, a później luźna pogadankę na wybrany przez Ciebie temat i po bardzo krótkim czasie dostajesz produkt na miarę pronunciation Oscar – Lucy analizuje te dwa materiały, nagrywa wiadomość głosowa, która pomaga Ci korygować błędy i ćwiczy z Tobą poprawna wymowę. Mało tego! Dostajesz plik PDF, ale to nie byle jaki plik! To ponad 15 stron feedback dla Ciebie jak zrobić z ciebie mini Lucy. Przecież za taka cenę nikt by tego nie zrobił w takiej formie! Pokłony Lucy! Jesteś maja inspiracja. 

Katie Michalik

Dziękuję!!! Bo dzięki Tobie uwierzyłam, że każdy może nad wymową pracować, bez względu na poziom, że to ważne! Twoja osoba i sposób przekazywania wiedzy dały mi odwagę do podjęcia tego kroku! Dla mnie to naprawdę GIGANTYCZNE wyzwanie 😍

Ćwiczę teraz schwa, i jestem już taka podniecona, bo w końcu ktoś stworzył coś, co z czym miałam problem. Wiele miałam lekcji online, ale czułam ze to jeszcze nie to. W ogóle te weak forms, to o nich nie wiedziałam i zawsze sie wkurzałam, co mi idzie nie tak. Dziękuję ❤️ Nie moge się aż doczekać kolejnych lekcji. 

Aleksandra

Hi Lucy, put your feet up and relax because it’s gonna be a really long text message. Firstly, thanks a million for your work on Instagram! I’m really grateful! Huge amount of knowledge we can’t find anywhere but on your profile… for free! Amazing! Secondly I feel like saying a few words about your Pronunciation Course. I don’t regret any PLN which I’ve spent on the course. These aren’t the empty words: it’s like the next level of English. I haven’t even known there was a level like that before. Every sound is perfectly explained, everything is so clear. And amount of examples for each sound: WOW. Thanks to you I don’t even realise I learn something new. Excellent work! I can’t stop saying that!

Przed Twoim kursem przerabiałm materiał o wymowie z BBC, jest super merytoryczny, ale… to było bardziej uczenie bez przyjemności. A teraz? Nigdy nie miałam takiej frajdy! Robisz wspaniałą robotę!

I’m on cloud nine! To najlepszy i najbardziej wyczekiwany zakup tego roku, jak nie życia! Dziękuję ❤️❤️❤️

Ula

Opinie są weryfikowane zgodnie z regulaminem (link)

wybierz swoją opcję

ZNIŻKA 80 ZŁ Z KODEM NAUCZYCIEL

Pakiet standard

Kurs wymowy

dostęp do wszystkich lekcji online
+36 spotkań LIVE
1,399
 • Indywidualna konsultacja językowa online o wartości 450 zł
 • Natychmiastowy dostęp do wszystkich lekcji
 • Ponad 20 godzin nagrań audio i video
 • 86 lekcji napakowanych wiedzą i ćwiczeniami
 • Ponad 240 stron zeszytu ćwiczeń
 • Gotowe notatki do każdej lekcji
 • Genialne bonusy! (wartość: 299 zł)
 • BONUS: Grupowe lekcje na żywo raz w miesiącu (wartość: 1 900 zł)
 • Dostęp do nagrań poprzednich lekcji na żywo (ponad 20 h) (wartość: 700 zł)
 • Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku
 • Dostęp do platformy aż na 3 lata!

Pakiet premium

Kurs wymowy
+konsultacja

dostęp do wszystkich lekcji online
+36 spotkań LIVE
 
1,699
 • Indywidualna konsultacja językowa online o wartości 450 zł
 • Natychmiastowy dostęp do wszystkich lekcji
 • Ponad 20 godzin nagrań audio i video
 • 86 lekcji napakowanych wiedzą i ćwiczeniami
 • Ponad 240 stron zeszytu ćwiczeń
 • Gotowe notatki do każdej lekcji
 • Genialne bonusy! (wartość: 299 zł)
 • BONUS: Grupowe lekcje na żywo raz w miesiącu (wartość: 1 900 zł)
 • Dostęp do nagrań poprzednich lekcji na żywo (ponad 20 h) (wartość: 700 zł)
 • Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku
 • Dostęp do platformy aż na 3 lata!

zapłać w trzech płatnościach miesięcznych

Kurs możesz opłacić w trzech płatnościahc miesięcznych na bez dodatkowych kosztów za pośrednictwem TubaPay. 

Aby wybrać opcję trzech płatności miesięcznych, dodaj kurs do koszyka i przejdź do strony płatności. Wypełnij formularz zamówienia i wybierz jako formę płatności TubaPay. Następnie kliknij przycisk Kupuję i płacę. Na kolejnym ekranie wpisz swoje dane i postępuj zgodnie z informacjami na stronie.

Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojego wniosku (co powinno trwać tylko chwilę!) otrzymasz ode mnie maila z dostępem do kursu. I to wszystko!

KTO BĘDZIE CIĘ UCZYŁ?

Lucy Tomaka, BA MA

Uczenie wymowy angielskiej to coś, co robię najlepiej.

Jestem nauczycielką, inspiratorką, trenerką językową, twórczynią kursów online. Wymowa angielska to moja absolutnie najbardziej ulubiona dziedzina w nauce angielskiego. Uwielbiam obserwować, jak dzięki mnie ludziom zapala się lampka w głowie (to jest tak zwany „Aha! moment”).

Nikt mi tego nigdy nie powiedział!” – gdybym dostawała funta za każdym razem, gdy to słyszę, to za zarobione miliony już dawno otworzyłabym największą szkołę angielskiego w Polsce 😉

Na instagramie prowadzę konto @anglojezycznie.

Przez 12 lat mieszkałam w Londynie, gdzie skończyłam studia nauczycielskie i tłumaczeniowe, a następnie uczyłam tam angielskiego ludzi z całego świata. Po intensywnym kursie fonetycznym na studiach poświęciłam wiele lat na samodzielną naukę wymowy angielskiej. Przez wiele lat pracowałam też na uniwersytecie w Londynie, gdzie zarządzałam zespołem doradców.

Co mogę zrobić dla Ciebie? Pracuję z ambitnymi ludźmi, którzy chcą wynieść swoją wymowę na dużo wyższy poziom. Mój kurs jest konkretny i bez ściemy, bo najważniejszy dla mnie jest Twój efekt.

Jestem autorką Kursu Wymowy brytyjskiej, który jest wynikiem 15 lat mojej edukacji i doświadczenia. Nieustannie doskonalę swój warsztat poprzez branie udziału w kursach i szkoleniach branżowych, a także studiowanie literatury fachowej.

Należę do Międzynarodowego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego (International Association of Teachers of English as a Foreign Language (IATEFL)) w grupie Wymowa.

Masz pytania?

Zagadnienia w kursie są tłumaczone po polsku, właśnie po to, by osoby początkujące również mogły z niego skorzystać. Nie polecałabym jednak  tego kursu osobom, które zaczynają naukę angielskiego całkiem od zera, ponieważ używam w nim przykładów wyrazów i zdań, które mogłyby nie być zrozumiałe. W takim przypadku postawiłabym na naukę wymowy równolegle z innymi obszarami – można poprosić nauczycielkę/-a o szczególne skupienie się na wymowie podczas zajęć. W przypadku nauki samodzielnej warto natomiast korzystać z dobrego słownika (np. Oxford Learner’s Dictionary online).

Konsultacja językowa to spotkanie 1 na 1 online, w trakcie którego sprawdzę Twój poziom wymowy, a następnie zidentyfikuję i wskażę obszary, na które musisz zwrócić szczególną uwagę. Spotkanie trwa 60 minut.

Konsultacja składa się z trzech etapów:

 1. Nagrywasz tekst diagnozujący, a następnie wysyłasz go do mnie. Ja analizuję Twoje nagranie i przygotowuję się do konsultacji.
 2. Spotykamy się na żywo i rozmawiamy o Twoich celach i potrzebach. Ty zadajesz pytania, a ja przekazuję Ci feedback na temat Twojej wymowy. Wspólnie ustalamy plan działania i obszary, na których będziesz się skupiać.
 3. Po spotkaniu wysyłam Ci feedback w formie pisemnej, wraz z rekomendacjami, na co zwrócić szczególną uwagę w trakcie pracy nad wymową.

Tak, z kursu możesz korzystać na komputerze, laptopie, telefonie bądź tablecie.

Nie 🙂 Nie planuję żadnych zniżek na ten kurs, a wręcz planuję podwyżki. Ten kurs jest kompleksowy i daje ogromną wartość, więc jest odpowiednio wyceniony.

Materiały kursowe (poza nagraniami video) są dostępne do zapisania na komputerze.

Dostęp do kursu jest tylko dla jednej osoby. Jeśli koleżanka również chce się uczyć wymowy, musi wykupić własny dostęp.

Dostęp do kursu jest na 3 lata. Jest to wystarczający czas na przerobienie kursu, a jednocześnie dość krótki, by zmotywować Cię do regularnej pracy.

Kurs odbywa się w całości  online na platformie kursowej i jest realizowany samodzielnie. Wszystkie materiały (nagrania audio i video oraz zeszyt ćwiczeń) znajdują się na platformie i możesz do nich wracać wiele razy.

Kurs należy przerabiać zgodnie z planem w checkliście do kursu (link), ponieważ niektóre zagadnienia stanowią podstawę do zrozumienia kolejnych zagadnień. Pamiętaj, by pobrać zeszyt ćwiczeń na początku każdego modułu, a następnie pracować z nim w kolejnych lekcjach.

W ramach bonusu kursanci mogą dołączyć do zamkniętej grupy na Facebooku Tajny Klub Pięknej Wymowy. Raz w miesiącu będziemy się tam spotykać na live, w czasie którego będę odpowiadać na zadane wcześniej pytania. Live’y będą następnie dostępne w osobnym module kursu.

Jasne. Faktura pofrunie do Ciebie po zaksięgowaniu płatności. Jeśli chcesz otrzymać fakturę na firmę, nie zapomnij podać nazwy firmy i numeru NIP. Na chwilę obecną nie wystawiamy faktur na firmy z siedzibą poza Polską.

Oczywiście. Opcja trzech płatności miesięcznych bez dodatkowych kosztów jest dostępna przez instystucję finansową TubaPay. Wystarczy, że wybierzesz opcję „TubaPay” i wypełnisz formularz. Decyzja przyjdzie w ciągu kilku chwil.

Jeśli nie znalazłaś/nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do mnie na kontakt@anglojezycznie.pl.

KUP TERAZ